سث کستیل، ساعت ها مشغول عکس برداری از سگ ها زیر آب بود. سگ ها به دنبال توپی به آب می پریدند و کستیل که می تواند نفس خود را ۹۰ ثانیه نگه دارد از آن ها عکس می گرفت. ۱۲ سگ از نژاد های مختلفی در این عکس ها حضور داشتند.

قبل از پخش شدن این عکس ها، سث کستیل، عکاس مستقلی بود که زندگی بدی نداشت. بعضی وقت ها نمی توانست قبض هایش را پرداخت کند، ولی لیست مشتریانش در حال افزایش بود. ولی حالا همه چیز عوض شده است.

در روز نهم فوریه، عکس ها بر روی چندین شبکه اجتماعی از جمله فیسبوک و گوگل پلاس پخش شدند. عکس ها به سرعت معروف شدند و هزاران نفر از سراسر دنیا آن ها را به اشتراک گذاشتند. نزدیک به ۱۰۰۰ نفر از سراسر دنیا از او درخواست کرده اند که از حیوانات خانگی آن ها عکس بگیرد و ناشر های مختلفی برای به دست آوردن حق چاپ آلبوم عکس های او با هم رقابت می کنند. سایت سث کستیل، Little Friend Photo، که معمولا روزی بیش از ۲۰۰ بازدید کننده نداشت، بار ها به دلیل بازدید کننده های بسیار زیاد، نزدیک به ۱۰۰,۰۰۰ نفر، از دسترس خارج شده است.

هم اکنون او برای هر عکس معمولی ۴۵۰ دلار و برای هر عکس زیر آبی ۸۹۵ دلار دستمزد می گیرد. فایده ی دیگر شهرت ناگهانی او، جلب توجه زیاد به فعالیت خیریه ی او، Second Chance Photos، در ضمینه ی حمایت ازحیوانات بی سرپرست است.

وقتی از او پرسیدند چگونه این عکس ها را می گیرد، گفت: من نمی توانم راز های کارم را برملا کنم ولی می توانم به شما بگویم که این سگ ها با خواسته ی خودشان به زیر آب می روند.

بقیه عکس ها را می توانید در اینجا ببینید.

مرتضی هستم. اینجا درباره ی چیزایی که برام جالبن می نویسم. Google+

فرستادن دیدگاه+ 1 = 4

 • اصلا این «یک نفر» چی هست؟

  یک نفر جاییه که توش می تونیم از زندگی روزمره مون فرار کنیم و چیزای جالب بخونیم.

  یک نفر جاییه که همیشه چیزی برای خوندن توش پیدا میشه.

  یک نفر جاییه که هر وقت بهش سر می زنیم می تونیم یه چیز جدید یاد بگیریم.

  یک نفر جاییه که هیچوقت ازش خسته نمی شیم!

 • اگه همیشه نمی تونید به یک نفر سر بزنید، ما رو تو یکی از شبکه های زیر دنبال کنید تا از مطالب تازه مون با خبر بشید.

 • پیوندها